19:08, 11 Червня 2020

Волинська ОДА вимагає вибачень від депутата облради, який назвав Тетяну Щербак «неадекватною»

В облдержадміністрації заявили, що депутат Волиньради Володимир Кучер, який назвав заступника голови ОДА Тетяну Щербак «неадекватною людиною, аферисткою», повинен публічно попросити вибачення.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Зокрема Кучер В.Г. 10 червня 2020-го року на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства озвучив в адресу заступниці голови обласної державної адміністрації Тетяни Василівни Щербак образливі висловлювання, а саме «неадекватна людина, аферистка».

Вважаємо, що депутат своїми діями відкрито принизив честь, гідність та ділову репутацію посадової особи обласної державної адміністрації. Також такі висловлювання не відповідають Загальним правилам етичної поведінки посадових осіб місцевого самоврядування.

Конституція України визначає, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю (стаття 3), та встановлює обов’язок кожного неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей (стаття 68).

Враховуючи викладене вимагаємо негайного публічного вибачення від депутата обласної ради Кучера В.Г. шляхом його розміщення на офіційному сайті обласної ради та засобах масової інформації.

Відповідний лист також надісланий на адресу Волинської обласної ради», – повідомляють в ОДА.

Нагадаємо, раніше Тетяна Щербак виправдовувала доцільність дезінфекції вулиць від коронавірусу підсвідомістю: «Але я маю як підтвердження багато вже до цього зроблених наукових підтверджень, що будь-яка позиція, яку ми займаємо в нашому… підсвідомості, вона насамперед буде для нас правильна».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: