13:24, 24 Квітня 2020

Заступниця Погуляйка виправдовує дезінфекцію вулиць від коронавірусу підсвідомістю

«Будь-яка позиція, яку ми займаємо в нашій підсвідомості, вона насамперед буде для нас правильна»: заступниця Юрія Погуляйка дивно прокоментувала питання щодо ефективності дезінфекції вулиць.

Про це стало відомо під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції у Волинській ОДА 24 квітня.

Заступнику голови Волинської облдержадміністрації Тетяні Щербак поставили питання про те, який ефект від дезінфекції вулиць та проїжджих частин. Також запитали, на підставі висновків яких науковців чи лікарів це проводиться, чи це не є метою психологічного впливу на населення.

«В любому випадку люба дезінфекція, яка проводиться силами будь-кого, вона вбиває ряд негативних бактерій, які є на поверхностях. Якщо сказати, що вона вбиває сто відсотків всіх, я не могла би цього сказати. Але я маю як підтвердження багато вже до цього зроблених наукових підтверджень, що будь-яка позиція, яку ми займаємо в нашому… підсвідомості, вона насамперед буде для нас правильна. Але дезінфекція проводиться для того, щоби убити бактерії і вона є дієвою, тому що любий склад бактерицидного препарату, який вбиває, він все одно направлений саме на це», – зазначила Тетяна Щербак.

Варто зазначити, що коронавірус COVID-19 не є бактерією, тому слова чиновниці про ефективність дезінфекції вулиць від бактерій як засіб протидії коронавірусу виглядають принаймні дивними та позбавленими логіки.

Зауважимо, що брифінг чиновниця, яка наполягає на необхідності жорстких карантинних заходів, проводила, недбало зсунувши маску на шию, а також спілкувалася з працівниками ОДА, які також були без масок на обличчі, не дотримуючись дистанції.

❗️НАЖИВО | 24 квітняБрифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції⚡️Спікер:✔️ заступниця голови облдержадміністрації Тетяна ЩербакЗапитання залишайте у коментарях до трансляції

Опубліковано Волинська обласна державна адміністрація Пʼятниця, 24 квітня 2020 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: