15:46, 15 Квітня 2021

Волинська область увійшла у трійку областей з найбільшою кількістю знавців з української мови

Волинська область виявилася однією з найбільших за кількість знавців з української мови серед областей України. Про це стало відомо після аналізу статистики Марафону з української мови імені Петра Яцика.

Про це повідомили у прес-службі освітньої компанії “HUMAN”.

У 2021 році конкурс проходив дистанційно на платформі “HUMAN”, завдяки чому у ньому могли взяти участь усі охочі учні та студенти. Так з Волинської області у мовному Марафоні взяло участь 1 303 конкурсантів, серед яких до фіналу вийшли 644 учасники. Волинську область випередила лише Харківщина та столиця України. Проте, за кількістю фіналістів Волинська область посідає друге місце.

Великою кількістю учасників також можуть похизуватися Львівська та Миколаївська область. Варто зазначити, що в Марафоні брали участь конкурсанти з тимчасово окупованих територій.

На сайті “HUMAN” опублікували інтерактивну карту України, що надає розширену статистику про кількість учасників, що брали участь у Марафоні, у кожній області України.  За допомогою карти можна простежити скільки учасників взяли участь загалом, а скільки пройшли всі 4 етапи та стали фіналістами.

Цьогорічна кількість учасників виявилась рекордною за всі роки проведення Конкурсу з української мови ім. П. Яцика, завдяки доступності учнів до виконання тестових завдань. Так, загальна кількість учасників становить 25 670 конкурсантів. Однак усі IV етапи змогли подолати 11 555 конкурсантів, або ж 45 % від загальної кількості. Про це повідомили організатори Марафону, а саме ДНУ “ІМЗО”, МФБ “Ліга українських меценатів” та освітня компанія “HUMAN”.

Нагадаємо, що у 2021 році Конкурс з української мови ім. П. Яцика вперше проходив дистанційно у форматі Марафону на освітній платформі “HUMAN”, де учасники щотижня виконували тестові завдання з 26 лютого до 21 березня. Рішення про тимчасову зміну формату Конкурсу було пов’язане з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: