19:35, 21 Квітня 2021

Волиньрада укладе меморандуми про співпрацю з обласними радами сусідніх регіонів

На початку роботи чергової п’ятої сесії голова обласної ради Григорій Недопад повідомив, що участь у пленарному засіданні беруть голови Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук та Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

“Між Волинською, Полтавською та Тернопільською обласними радами уже підписали меморандуми про міжрегіональну співпрацю. У п’ятницю, 23 квітня я планую взяти участь у засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради, де відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Волинською та Івано-Франківською обласними радами. Ми також плануємо підписати меморандум із Рівненською обласною радою. У цьому документі обумовлена наша подальша співпраця в культурній та інформаційній сфері, а також подальше співробітництво між нашими областями заради розбудови та розвитку нашої держави” –  наголосив він.

Голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук зауважив, що упродовж чотирьох місяців він уже втретє перебуває у стінах Волинської облради.

“Я знаю на скільки серйозними і суттєвими є напрацювання цього органу місцевого самоврядування. Переконаний, що Меморандум, який сьогодні буде прийнято на сесії Волинської, а згодом і Рівненської обласної ради – відкриє нам нові можливості та шанси спільно рухатись уперед та співпрацювати на рівні наших областей”, – сказав він.

Голова Тернопільської ради обласної ради Михайло Головко зауважив, що завітав у сесійну залу Волинської облради вперше. Між тим, він нагадав, що 17 березня на Тернопільщині відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Тернопільською, Волинською та Івано-Франківською обласними радами.

“Це хороший приклад для західноукраїнського регіону. Не лише те, що у нас є спільна історія, спільні традиції, спільна культура, а й те, що ми маємо спільне бачення майбутнього. Тому ми сьогодні усі разом тут об’єднуємо свої зусилля для тог, щоб надалі спільно працювати на благо і процвітання наших областей, наших громад і нашої держави “, – наголосив він.

У ході пленарного засідання 5 чергової сесії депутати затвердили два проекти рішень: “Про Меморандум між Волинською та Тернопільською обласними радами”, а також “Про Меморандум між Волинською та Рівненською обласними радами”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: