19:50, 07 Березня 2023

Волиньрада долучилася до збору для бійців 100-ї бригади

Гуманітарний вантаж для волинських бійців, які вже виконують бойові завдання на одній із найгарячіших ділянок східного фронту, передали голова обласної ради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

На запит 53-го батальйону 100-ої ОБТрО зібрали комплекти термобілизни, шапки, шкарпетки, рукавиці, тактичні бафи, футболки, термоштани, взуття, термоковдри, рюкзаки, а також павербанки, рації, засоби особистої гігієни та продукти харчування тривалого зберігання. Усе це доповнить кількатонний гуманітарний вантаж, який доправить у зону бойових дій депутат обласної ради Роман Чорненький. Він розповів, що теж працює над тим, аби зібрати найнеобхідніше для потреб військового формування з Волині.

«Ми спільно із моїми колегами, друзями та благодійниками вирішили допомогти нашим землякам, які нині на передовій. Вони окреслили список потреб, і ми шукаємо усе необхідне. Вже закупили спальники, каремати, військову амуніцію, коліматор, електроплити, електрочайники, маскувальні сітки, сухпайки, турнікети та деякі медикаменти. Усе це буде доставлено на передову найближчими днями», – запевнив Роман Чорненький.

Голова обласної ради Григорій Недопад також забезпечив гуманітарну місію пальним.

«Мені відомо, що список потреб волинських бійців досить великий. Зі свого боку можу запевнити, що ми й надалі спільно з партнерами та волонтерською спільнотою будемо намагатися забезпечити решту запиту нашого бойового підрозділу усім необхідним. Це обов’язок кожного з нас», – підкреслив очільник облради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: