17:09, 16 Березня 2020

«Волиньобленерго» обмежує доступ для відвідувачів

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», у ПрАТ «Волиньобленерго» тимчасово обмежили доступ для відвідувачів філій, управління та Центру обслуговування клієнтів.

Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Для вирішення невідкладних питань, пов’язаних із розподілом електроенергії, юридичні та побутові споживачі можуть скористатися спеціальними скриньками, які розміщені при вході:

–    для кореспонденції (для листування та документів);

–    для передачі показів електроенергії юридичних осіб;

–    для передачі показів електроенергії побутових споживачів.

На період карантину для спілкування з фахівцями «Волиньобленерго» просимо контактувати через телефонний або електронний зв’язок та використовувати дистанційні сервіси.

Передати покази електроенергії можна:

–    телефоном кол-центру 0-800-21-01-31 (цілодобово);

–    доєднавшись до «Вайбер»-бота чи «Телеграм»-бота;

–    через особисті кабінети побутового споживача та юридичної особи.  

Звернення, скаргу, заявку приймуть за номером кол-центру 0-800-21-01-31.  Також з приводу будь-яких питань звертайтеся за телефонами філій.

Віддалено подати заяву про приєднання до електричних мереж та онлайн відстежити стан реалізації приєднання, можна за посиланням. Для подачі заявки потрібно зареєструватися в особистому кабінеті.

Тимчасове обмеження доступу в компанії ввели задля попередження можливого розповсюдження коронавірусу по всій території України і захисту здоров’я громадян.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: