15:30, 04 Червня 2021

«Волиньгаз Збут» запустив акцію для власників газових котлів*

ТОВ «Волиньгаз Збут» оголошує про запуск акції «Рівномірний підключай – Газ вигравай!» для клієнтів, що перейдуть на тариф «Твій газ Рівномірний платіж».

«Твій газ Рівномірний платіж» – тарифна пропозиція від ТОВ «Волиньгаз Збут», яка дозволить побутовим споживачам суттєво зменшити суми в зимових платіжках.

Тепер, при підключенні до тарифу, ви не тільки можете сплачувати до 40 % менше в опалювальний сезон, а й отримуєте шанс виграти газ у подарунок!

Побутові споживачі, які приєднаються до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» у червні, автоматично візьмуть участь у розіграші сертифікатів на газ:

1 місце – сертифікат 3000 грн на газ;

2 місце – сертифікат 2000 грн на газ;

3 місце – сертифікат 1000 грн на газ;

4-5 місця – сертифікат 500 грн на газ;

6-10 місця – сертифікат 250 грн на газ.

Крім цього, 100 перших учасників гарантовано отримають по 50 грн на газ.

Зауважимо, в акції беруть участь тільки власники газових котлів, які перейшли на тариф та сплатили місячний платіж у період з 01 по 30 червня 2021 року.

Переможців визначать з допомогою сервісу random.org та оголосимо 9 липня.

Нагадаємо, в рамках тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» річне споживання блакитного палива розділяється рівномірно упродовж року. За рахунок цього споживачі сплачують щомісяця однакову суму. Це дозволяє зменшити навантаження на сімейний бюджет взимку, коли споживання газу найбільше.

Ціна газу у рамках комерційної пропозиції «Твій газ Рівномірний платіж» складає 7,99 грн за кубометр.

Аби перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж», потрібно подати нову Заяву-приєднання у відділеннях «Волиньгаз Збуту» або Центрах обслуговування клієнтів 104.ua. Також це можна зробити онлайн, подавши заявку на сайті компанії.

Для отримання детальної інформації про тариф «Твій газ Рівномірний платіж» та інші пропозиції для побутових споживачів, звертайтеся за телефоном (0332) 74 93 15 або заходьте на сайт компанії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: