12:07, 15 Травня 2024

Волинь у п‘ятірці лідерів із цифрової трансформації територіальних громад України

Нещодавно Міністерство цифрової трансформації України на форумі «Digital Power Summit 2024: цифрове лідерство громад» презентувало результати Індексу цифрової трансформації територіальних громад, – повідомляють на сайті Волинської ОВА.

Його мета – визначити рівень цифрових послуг і стан діджитал-інфраструктури в територіальних громадах України шляхом вимірювання таких показників:

– цифрова економіка в громадах;

– розвиток цифрових навичок населення;

– цифрова інфраструктура;

– цифровізація публічних послуг;

– цифрова трансформація ОМС.

Відтак, відповідно до Індексу в ТОП-100 найбільш цифровізованих громад України увійшли 4 громади Волині:

– Луцька міська рада;

– Нововолинська міська рада;

– Володимирська міська рада;

– Боратинська сільська рада.

«Завдяки першому експериментальному Індексу цифрової трансформації територіальних громад, розробленому Міністерством цифрової трансформації України, громади зможуть оцінити свої сильні та слабкі сторони, рівень цифрового розвитку, цифрових послуг і діджитал-інфраструктури. Отримані дані допоможуть в ухваленні ефективних управлінських рішень щодо реалізації заходів та проєктів у регіональній цифровізації громад» – зазначила Вікторія Левчук, заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).

“Вдячні за цифрові успіхи і досягнення кожної з громад та впевнені, що надалі їх кількість лише зростатиме! Цифровізуємо Волинь разом!”, – йдеться у повідомленні.

Детальніше ознайомитися з Індексом цифрової трансформації територіальних громад України можна за посиланням на бета-версії вебплатформи Цифрова громада.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: