11:38, 11 Червня 2024

Волинь прийняла близько 30 дітей з Харківщини

10 червня на Волинь прибув другий евакуаційний потяг з Харківської області. Ним приїхали 12 сімей, під опікою яких 31 дитина, евакуйована з населених пунктів Вовчанської, Шевченківської, Кіндрашівської, Золочівської та Вільхуватської територіальних громад Харківської області.

Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко, йдеться на веб-сайті Волинської ОВА.

Дітей та дорослих зустріли рятувальники, волонтери, представники ЮНІСЕФ, медики і поліцейські.

«Сьогодні усі прибулі організовано поселені до санаторію у Ковельському районі. Необхідну гуманітарну допомогу сім’ям забезпечили громадські організації “SOS Дитячі містечка України” та UNICEF Ukraine», – написав очільник області на своїй сторінці у «Фейсбук».

Він зазначив, що це другий евакуаційний потяг, яким прибули діти із небезпечних прифронтових територій. Всього на Волині зараз проживає 29 вимушено переселених сімей, з яких 41 дорослий виховує 81 дитину. Це прийомні сімʼї, дитячі будинки сімейного типу, родини опікунів.

«Безпечне життя для дітей – один з пріоритетних напрямків нашої спільної роботи із Харківською ОВА. Дякую усім, хто забезпечив швидку організацію переїзду, прийом та емоційну підтримку родинам», – додав Юрій Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: