10:10, 02 Квітня 2024

Волинь приймає фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

На базі інституту післядипломної педагогічної освіти стартував ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Про це повідомляють на сторінці Волиньради у “Фейсбук”.

Участь в урочистому відкритті інтелектуального змагання взяв перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

На чотири змагальні дні на Волинь прибули майже півтори сотні учнів 8-11 класів з усіх областей та столиці України. Їхні знання оцінюватимуть 34 члени журі, у складі якого – знані науковці, викладачі та педагоги провідних вишів України.

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук привітав організаторів та учасників олімпіади від імені голови та депутатського корпусу.

«Географія — це наука про Землю, її природу, населення та його господарську діяльність. Саме ви є тим поколінням, яке в майбутньому на цій землі буде працювати і вивершувати ефективну і повноправну державу в Європі та світі — нашу Україну. Тож бажаю кожному учаснику максимально продемонструвати свої знання та хист мислити нестандартно, точно і творчо, адже географія – це предмет, який охоплює величезний спектр знань людства про себе і навколишнє середовище. Нехай ваше перебування на Волині буде цікавим та змістовним, сповненим щирим спілкуванням та новими знайомствами. Нам усім зичу перемоги, і щоб наступні олімпіади почергово відбувалися в кожному обласному центрі нашої держави, у тому числі й у місті Сімферополі», — наголосив він.

Представник Міносвіти і науки України Роман Гладковський пригадав, що востаннє всеукраїнська олімпіада з географії в очному форматі відбувалась в Миколаєві у 2019 році, а минулоріч першість пройшла у Полтаві в режимі онлайн.

«Велика вдячність волинянам, які погодились організувати, прийняти та провести цю першість. Щира вдячність Малій академії наук, яка цьогоріч є фінансовим спонсором проведення всіх предметних олімпіад в Україні. Дякую учням та їх наставникам, які приїхали на Волинь. Ви уже кращі у своєму регіоні, у своїй школі. Ви уже переможці. Завдяки вам Олімпіада живе і продовжує свій рух», — підкреслив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: