18:30, 28 Січня 2020

«Волинь Оnline» закликає читачів до платної підписки*

Інтернет-видання «Волинь Оnline», яке з 2 січня 2018 року працює за кошти читачів, закликає волинян до платної підписки. 

Оскільки видання не шукає собі спонсорів серед політиків чи олігархів, які можуть зловживати ЗМІ для того, аби вирішити певні питання у власних інтересах та маніпулювати свідомістю громади, ми закликаємо читачів долучитися до підтримки незалежного ресурсу.

Кошти потрібні для створення якісного контенту, збільшення кількості такого контенту, закупівлі потрібної для роботи техніки та на технічну підтримку сайту.

Тепер оформити платну підписку на матеріали видання можна на платформі «Patreon», де навіть за символічну суму можна буде отримати доступ до матеріалів.

Become a Patron!

Підтримувати можна на цій платформі, починаючи від 1 долара. VIP-патрони, тобто ті, хто підтримає видання на 100 доларів, отримають у подарунок оригінальну футболку із талісманом видання — позитивним гризуном Бабаком.  

Також можна підтримати проект, перерахувавши суму, яку вважаєте за потрібне, на номер картки «ПриватБанку»: 4731 2191 0719 3223 – Метельська Мар’яна Володимирівна (головний редактор видання). Наразі ми пропонуємо символічну підписку — 10 гривень за місяць або 100 гривень за рік.

Ми наголошуємо, що закликаємо оформляти таку підписку саме на рубрики «Розслідування», «Інтерв’ю» та «Статті», де авторські матеріали, але не просимо про підтримку новин.

Краудфандинг, або ж громадське співфінансування – давно популярний у світі спосіб підтримки медіа. Пропонуємо запровадити цей спосіб і на Волині для розвитку незалежної журналістики.

Окрім коштів, Ви можете запропонувати нам також іншу підтримку або ж поділитися ідеєю, яку ми допоможемо Вам втілити. Для цього пишіть нам на e-mail volynonline.news@gmail.com або ж телефонуйте 066 92 46 085.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: