18:14, 20 Липня 2019

Інтернет-видання «Волинь Online» запускає серію футболок з бабаками

Серію футболок з життєрадісним гризуном вирішило створити інтернет-видання «Волинь Online». Віднині бабак стає талісманом видання.

Кошти, виручені від продажу футболок, видання використовуватиме для свого розвитку і підготовки якісних матеріалів для наших читачів. Окрім того, 5 % із продажу ми будемо передавати для читачів, які потребують допомоги.

Перші 5 % від коштів, виручених протягом липня-серпня, ми передамо для Вікторії Павлік з села Скобелка Горохівського району на лікування. У дівчинки діагноз дитячий церебральний параліч.

Футболки виготовлені зі 100 % бавовни. Ілюстрацію для футболок на замовлення інтернет-видання «Волинь Online» розробляла ілюстраторка із Києва Зіна Гаєвська. Із оформленням допомагала Олеся Сінюченко. Зображення нанесене за допомогою технології прямого цифрового друку.

Рекомендації для прання – 30 градусів, делікатний режим. Не можна застосовувати засоби для відбілювання, не можна прасувати малюнок або ж прасувати на делікатному режимі і лише навиворіт.

Наразі у наявності є футболки із написом «Бабаки прийдуть – порядок наведуть!» та «Це – бабак. А чого добився ти?». Футболки є і чоловічі, і жіночі. Інші варіанти – у розробці. Окрім футболок, очікуйте невдовзі і інші «бабакові» речі.

Аби придбати звертайтеся за телефоном — 0669246085. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: