16:07, 01 Травня 2022

Волинь і Гамбург уклали гуманітарне партнерство

Довірена особа голови Волиньради з гуманітарних питань Олександр Кулаков та очільник благодійного фонду «Турбота Про» Андрій Ковальчук домовилися про співпрацю з волонтерським центром міста Гамбург «ASB Ortsverband Hamburg-Mitte e.V.» та громадською організацією, заснованою українськими діаспорянами, «Feine Ukraine – Verein der deutsch-ukrainischen Zusammenarbeit» (Файна Україна – асоціація німецько-української співпраці).

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Одразу за домовленістю послідувала і конкретна допомога, німецькі волонтери передали волинянам 20-титонний вантаж з ліками і медичним обладнанням, продуктами харчування та засобами гігієни. Одночасно, сторони домовилися про систематичну гуманітарну допомогу.

Принагідно волонтери також навідалися і до німецького міста Реда-Віденбрюкк, де зосереджені відомі світові корпорації. Вони зустрілися з представниками української діаспори та обговорили перспективи взаємодії. У найближчий час запланована аудієнція з бургомістром. Тож волиняни сподіваються, що гуманітарна співпраця у майбутньому може трансформуватися у співробітництво економічно-бізнесове.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: