15:30, 15 Березня 2023

Володимирський міський голова проінспектував ліцей в одному із сіл громади

Упродовж кількох останніх років працівники освіти стикаються із багатьма викликами, які змусили змінювати формат навчання, підходи до викладання матеріалу та саме середовище, в якому здійснюється освітній процес.

Про це у «Фейсбук» повідомив Володимирський міський голова Ігор Пальонка.

Суходільський ліцей – один з тих навчальних закладів, який використовує усі можливості, аби поліпшити умови перебування у його стінах, як для учнів, так і працівників. Зокрема із залученням міжнародних донорів через написання проектів.

Так, завдяки отриманим грантовим коштам від ЮНІСЕФ  та міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» у ліцеї села Суходоли нещодавно облаштували сучасну учительську та придбали мультимедійне обладнання і світильники для укриття закладу освіти та інших навчальних кабінетів.

«Учора побував у ліцеї, а також закладі дошкільної освіти села Суходоли, аби оглянути роботи, які виконали у цих установах освіти, а також поспілкувався з їхніми керівниками щодо найближчих планів. А їх цьогоріч чимало – це і капітальний ремонт даху ліцею, і утеплення фасаду дитячого садочка, а також облаштування доріжки, що веде до укриття.

Сподіваюся, що усі заплановані роботи вдасться реалізувати і учні та вихованці сільських закладів освіти навчатимуться іще в кращих умовах», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: