18:23, 17 Січня 2023

Володимирські рятувальники провели навчання на водоймі

Для того, щоб бути готовими надати допомогу людині, яка провалилася під кригу та з метою відпрацювання дій пожежно-рятувальних підрозділів під час порятунку постраждалих на водоймах у зимовий період, 17 січня на озері Лісне відбулося навчання особового складу 7-ї ДПРЧ міста Володимир та членів Добровільної пожежної охорони Володимир-Волинської громади. Навчання провели із застосуванням гідрокостюмів RS-1000.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Рятувальники та добровольці вчилися працювати у нових гідрокостюмах, відпрацьовуючи алгоритм одягання костюма та послідовність роботи в ньому, а також проведення страхувальних заходів при роботі в такому спорядженні. Гідрокостюм дозволяє рятувальнику працювати у воді за екстремально низьких температур без шкоди для здоров’я і життя.

До того ж під час навчань напрацювали навички рятування людей на водоймах за допомогою спеціальних засобів, а саме: мотузки «Алєксандрова», рятувального круга, рятувального жилета для потерпілого та рятувальника. Підбиваючи підсумки тренувань, учасники відмітили, що на тренуваннях відпрацювали усі необхідні навички, аби оперативно рятувати потерпілих на водоймах громади та району.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: