20:19, 23 Березня 2023

Володимирське ТМО отримало авто швидкої допомоги від українсько-німецького проекту

23 березня Володимирське ТМО отримало автомобіль швидкої допомоги, який закупили у межах українсько-німецького проекту «Правильні дії в правильний час». Нову техніку презентували за участю міського голови Ігоря Пальонки, генерального директора КП «Володимирське ТМО» Тетяни Ващук, а також начальника та головного спеціаліста відділу міжнародної діяльності та туризму Катерини Підгурець і Валерії Корнієнко.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Проект «Правильні дії в правильний час», який реалізовує виконком Володимирської міської ради у партнерстві з містом Цвікау (Німеччина) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина через ТОВ Engagement Global gGmbH, стартував 1 листопада минулого року.

У межах проекту, метою якого є підвищення шансів збереження життя та здоров’я жителів Володимир-Волинської міської територіальної громади через міцне німецько-українське партнерство у сфері медичного обслуговування, за грантові кошти (49 450 євро) закупили автомобіль швидкої медичної допомоги.

Спеціалізований автомобіль екстреної медичної допомоги на базі FIAT Ducatо оснащений медичним обладнанням, необхідним для безпечного транспортування пацієнтів, зокрема ношами, каталкою, дефібрилятором, відсмоктувачем. За кошти місцевого бюджету громади для автомобіля придбали монітор пацієнта (вартість  45 510 грн).

Під час огляду автомобіля швидкої допомоги міський голова Ігор Пальонка зазначив, що проект вдалося втілити завдяки спільним зусиллям відділу міжнародної діяльності та туризму Володимирського міськвиконкому, Територіального медичного об’єднання, а також партнерів з німецького міста-партнера Цвікау, з якими реалізували уже не перший корисний для громади проект.

Генеральний директор ТМО Тетяна Ващук своєю чергою подякувала від імені усього колективу медичного закладу за чергову вагому підтримку у вигляді автомобіля швидкої допомоги, який надалі слугуватиме для наших мешканців, поліпшуючи якість надання медичної допомоги, а також висловила сподівання, що це не останній подібний проект, який успішно реалізують у Володимирі.

До слова, проект «Правильні дії в правильний час» також передбачає проведення обміну досвідом у режимі онлайн між медичним персоналом Володимирського ТМО та клініки ім. Генріха Брауна, що розташована у місті Цвікау, щодо технічних особливостей цього транспортного засобу. Окрім цього, запишуть інформаційне відео, яке розкриватиме способи розпізнання критичного стану людини та важливість вчасного виклику швидкої медичної допомоги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: