14:18, 19 Жовтня 2023

Володимирська громада готується до участі у конкурсі з проведення комплексної термомодернізації громадських будівель

18 жовтня перший заступник міського голови Володимира Ярослав Матвійчук та начальник відділу капітального будівництва управління інфраструктури Ганна Рубанова узяли участь в інформаційній онлайн-зустрічі, що була присвячена проведенню другого відбору проєктів термомодернізації громадських будівель міських громад. Відбір проєктів відбувається в межах Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) «Енергоефективність громадських будівель в Україні». 

Про це йдеться на сайті міста Володимира.

Метою цієї програми є кредитне фінансування проєктів термомодернізації громадських будівель (закладів охорони здоров’я, шкіл, дитячих садків, спортивних та культурних центрів, адміністративних будівель) задля підвищення рівня їхньої енергетичної ефективності. Програма націлена, зокрема, на малі та середні міста, які досі не мали можливості здійснювати подібні проєкти. На додаток до проєктів термомодернізації, Програма передбачає фінансування енергоефективних заходів (ремонт приміщень, облаштування укриттів, заходи для маломобільних груп населення та внутрішньо переміщених осіб).

Відеоконференція відбулась за участю заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Бутенка, представників Європейського інвестиційного Банку представників Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Угоди мерів – Схід та ПРООН,

Зараз розглядають можливість участі Володимир-Волинської громади у конкурсі для проведення комплексної термомодернізації громадських будівель (шкіл та лікарні).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: