17:55, 31 Січня 2022

Володимир-Волинський міський голова звітував за 2021 рік

28 січня міський голова Ігор Пальонка прозвітував перед територіальною громадою про виконання своїх повноважень у 2021 році.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської громади.

На заході, який відбувся у центрі культурних послуг, були присутні представники духовенства, громадських організацій, ЗМІ, керівники установ, підприємств та організацій громади, депутати міської та обласної рад, а також небайдужі мешканці.

У своєму виступі, якому передував показ відеоролика, присвяченого основним досягненням громади, Ігор Пальонка доповів про результати роботи у всіх сферах міського господарства, проаналізував результати соціально-економічного розвитку громади, окреслив найважливіші питання життєдіяльності міста та сіл громади, які планують вирішувати у 2022-му році.

Після звіту у присутніх на заході була нагода поставити міському голові та керівникам структурних підрозділів питання. В основному вони стосувалися благоустрою громади.

Ознайомитись детальніше зі звітом міського голови Ігоря Пальонки за 2021 рік можна буде на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: