21:18, 12 Жовтня 2021

Володимир-волинські рятувальники ліквідували умовну пожежу на котельні

12 жовтня о дев’ятій годині ранку на території котельні, що розташована на вулиці Академіка Глушкова, 36 К стався вибух котла в приміщенні котельні з подальшим горінням. Внаслідок вибуху постраждав один працівник, частково пошкоджені обладнання газопроводу, водопроводу та шафа, в якій знаходиться вимикач подачі електроенергії. Саме за таким сценарієм у котельні відбулися спільні тактико-спеціальні навчання сил та засобів цивільного захисту громади з ліквідації аварій на об’єктах (мережах) життєзабезпечення населення в умовах осінньо-зимового періоду 2021-2022 років.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Вже за декілька хвилин по прибуттю до місця умовної пожежі рятувальники  провели розвідку в ході якої виявили потерпілого, якого евакуювали на свіже повітря та передали працівникам екстреної медичної допомоги.

Після чого вжили заходи для локалізації і подальшої ліквідації умовної пожежі. Особовий склад чергового караулу діяв чітко й злагоджено. Навчання проводили для відпрацювання інструкцій та досягнення злагодженості в роботі органів управління і служб цивільного захисту з питань організації та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події, що характерні для осінньо-зимового періоду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: