08:44, 20 Квітня 2022

Володимир-Волинська громада отримала гуманітарну допомогу від «ЮНІСЕФ Україна»

Медикаменти, акушерські та хірургічні набори, теплі ковдри, спортивний інвентар, канцелярія та набори для розвитку дітей – вантаж із таким вмістом від Міжнародного дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ днями надійшов у Володимир.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Міжнародний дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ постійно забезпечує жителів України життєво необхідними речами, що особливо актуально у теперішній ситуації в нашій державі. Також ЮНІСЕФ робить усе можливе, щоб регулярно постачати необхідні медичні товари та обладнання задля здоров’я та дозвілля дітей та мам в Україні.

Місто Володимир має  міжнародний статус-кандидата «Громада, дружня для дітей та молоді». Це ініціатива ЮНІСЕФ, спрямована на підтримку місцевої влади у реалізації ними прав дітей та молоді. Тож місто стало одним з тих, яке отримало гуманітарну допомогу від цього міжнародного фонду.

Набори для розвитку дітей розподілили між закладами освіти громади, інклюзивно-ресурсним центром, центром позашкільної освіти, дитячо-юнацькою спортивною школою імені Олексія Зінкевича, МЦФЗН «Спорт для всіх» та гуртожитками, де мешкають діти з числа ВПО. Також ці набори передали координаційному центру з реєстрації внутрішньо переміщених осіб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: