15:30, 16 Січня 2023

Володимир відвідала делегація з Кентшинського повіту

Протягом двох днів, 12 та  13 січня, у Володимирі перебувала делегація з Кентшинського повіту Польщі, з яким громаду пов’язують уже майже двадцятирічні партнерські відносини.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

У межах візиту польських партнерів у Володимирській міській раді відбулася зустріч старости  Кентшинського повіту Міхала Кохановскі та його колег Артура Анджеєвскі , Матеуша Лаховскі, Ольги Ванаго, Ярослава Подгурскі з першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком, заступником міського голови Андрієм Гудимом та начальником відділу міжнародної діяльності та туризму Катериною Підгурець.

Ярослав Матвійчук подякував гостям, які в непростий для України час приїхали до нашого міста та вчергове надали свою підтримку, привізши гуманітарну допомогу – 30 розкладних ліжок, якими планують облаштувати укриття в дитячих садочках, солодощі та іграшки для вихованців дошкільних навчальних закладів громади, дітей, які перебувають на лікуванні у стаціонарі ТМО, а також речі, що необхідні для військових.

У ході зустрічі з представниками  Кентшинського повіту обговорили низку питань життєдіяльності громади під час воєнного стану. Партнерів особливо цікавило, як місцеве самоврядування справляється в умовах війни, адже Кентшин також нині відчуває певну напругу через сусідство з Калінінградською областю та білоруссю, з якими нині закриті кордони. Обговорили і напрямки подальшої співпраці, зокрема щодо обміну досвідом у сфері культури.

Окрім цього, під час дводенного візиту делегати  навідалися у ЗДО № 7, Володимирське ТМО, дитячу художню школу ім. М. Рокицького, туристично-інформаційний центр, педагогічний фаховий коледж, відвідали творчу майстерню Анатолія Бойка, а також мали можливість послухати колядки та щедрівки у виконанні творчих колективів громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: