15:07, 10 Липня 2018

Волиняни вибороли нагороди на змаганнях з верхової їзди. ФОТО

З 29 червня по 1 липня у Києві відбувся 3-ій етап змагань на відкритий Кубок «Equides Club» із конкуру.

Честь Волині представляли діти спортивної збірної КСК “CloverLand” (м. Луцьк): Дарина Пилипюк та Владислав Корецький. Юні спортсмени займаються верховою їздою з дитинства. Останні роки ця справа переросла у дещо більше, ніж просто захоплення. Увесь свій вільний час Влад та Дарина проводять на конюшні. Коні стали їхніми вірними та справжніми друзями, надійними супутниками по життю, – повідомляють на сайті клубу.

“У клубі, ти забуваєш про всі негаразд та проблеми. Тут відпочиваєш духовно. І хоча тренування потребують багато часу та зусиль,  щоразу насолоджуєшся від того, що досягаєш поставленої цілі, встановлюєш свої особисті рекорди. Це уже маленька перемога над самим собою. Тренувальний процес загартовує характер, навчає концентруватися у будь-якій ситуації та приймати рішення”, – йдеться у повідомленні.

Для проходження, учасникам турніру запропонували 26 маршрутів із подолання перешкод відповідно до вікових категорій коней та вершників. Кожен учасник змагався із суперниками у своїй групі. Так вихованці  КСК “CloverLand” змагалися із однолітками у категорії “Діти” (Дарина Пилипюк) та “Аматори” (Владислав Корецький). Виступи оцінювали компетентне журі. Кожен учасник отримував бали, а за неправильні дії нараховувались штрафи. Усі виступи можна було переглянути у відеозаписах і провести роботу над помилками.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: