16:17, 31 Серпня 2018

Волинський обласний центр туризму оздоровив понад 1500 школярів. ФОТО

Понад півтори тисячі школярів влітку цього року охопили різними формами активного відпочинку та оздоровленням не лише з Волині, але й з інших регіонів України, зокрема Львівської, Тернопільської та Луганської областей. З таким підсумком 25 серпня 2018 року завершив літню оздоровчу кампанію обласний центр туризму, спорту та екскурсій.

Про це повідомляє прес-служба центру.

Використовуючи власні бази – «табір Сонячний», що у с. Гаразджа та «Юний турист» у с. Лище Луцького району, обласний центр туризму став лідером у сфері оздоровлення та відпочинку дітей у Волинській області.

«У цьому році за чотири зміни в «таборі Сонячний» оздоровились 862 дитини, що на 33 % більше, ніж у минулому – говорить директор обласного центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін. – Це відбулось завдяки тому, що ми підготували два нові спальні модулі. Відпочинок у таборі користується великим попитом і з кожним роком бажаючих все більше. Вже у червні були повністю заповнені всі зміни. Кожного року ми приймаємо дітей зі сходу. І цього разу на 4-й зміні відпочивало 32 дітини з Попаснянського району Луганської області. Приємно було, що голова облдержадміністрації Олександр Савченко особисто прибув привітати цих дітей, а разом з тим мав можливість побачити як вони відпочивають в таборі. Табір Сонячний» подобається дітям завдяки його спортивно-туристській спрямованості та різноманітному активному відпочинку, який не кожен табір зможе запропонувати. Завдяки тому, що в таборі є власна водойма, діти мають можливість кожен день купатись, плавати на катамарі, байдарках та човнах. Також є  туристський полігон зі «скеледромом» та «мотузковим містечком», а цього року ще спорудили майданчик з гойдалками».

У таборі створені всі умови для того, аби дитина мала можливість не лише оздоровитись і загартуватись, що в першу чергу, а й проявити свої здібності, відкрити таланти, пізнати щось нове, цікаве і корисне для себе. Програма табору насичена різноманітними культурно-масовими та спортивно-туристськими заходами – змагання, веселі естафети, розважальні свята, шоу-програми, інтелектуальні конкурси, військово-спортивні, патріотичні та козацькі ігри,  конкурси, дискотеки, пісні біля вечірнього вогнища та багато-багато іншого і сумувати дітям просто ніколи. Нових вмінь та навичок діти набували на майстер-класах з орієнтування на місцевості, скелелазіння, пішохідного та водного туризму, на заняттях різноманітних гуртків, а також під час пішохідних походів.

До роботи з дітьми залучаються студенти Луцького педагогічного коледжу та Східноєвропейського національного університету, які попередньо проходять навчання та підготовку в обласному центрі туризму.

Впродовж літа в «таборі Сонячний» оздоровлювались діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких перебувають чи загинули в зоні проведення АТО, а також талановиті та обдаровані, переможці різноманітних змагань та конкурсів.

Крім того, ентр туризму широко залучає школярів і до активних форм відпочинку – це пішохідні, водні та велосипедні походи по Волині та Карпатах, навчально-тренувальні туристсько-спортивні наметові пересувні табори. Під час походів діти загартовуються, активно відпочивають на озерах, набувають необхідних життєвих вмінь та навичок, пізнають свій рідний край, що є хорошою практичною школою підготовки молодої людини, де виховуються патріотизм, відповідальність, взаємодопомога, почуття бережливого ставлення до природи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: