13:35, 21 Березня 2018

Волинський бізнес спрямував до бюджету майже вдвічі більше податку на прибуток

За підсумками січня-лютого 2018 року волинські суб’єкти господарювання сплатили до Зведеного бюджету 66,1 мільйона гривень податку на прибуток. Це на 92,8 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Такий ріст – свідчення позитивних економічних тенденцій в регіоні та країні і результат ефективної роботи фахівців ДФС в адмініструванні податків і зборів, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Розуміючи, що в нинішніх економічних умовах складно провадити прибуткову бізнес-діяльність, ми щиро дякуємо тим наших підприємствам, які чесно декларують прибутки, відповідно – нараховують і сплачують податок на прибуток. Така відповідальна позиція бізнесу заслуговує на повагу, оскільки своєчасно сплачені податки – це кошти, які спрямовуються на вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що фахівці ДФС застосовують лише результативні методи адміністрування податкових платежів та детінізації економіки, а також дбають про якість сервісного обслуговування платників.

Довідково: на Волині здійснюють діяльність 5301 платник податку на прибуток.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: