23:05, 06 Червня 2019

Волинським громадам розповіли, як користуватись системою «Prozorro»

У Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування стартував тренінг “Публічні закупівлі з використанням системи Prozorro”. 

Про це повідомляє Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Захід проводиться з метою висвітлення питання здійснення публічних закупівель, включаючи організацію роботи тендерних комітетів, проведенню торгів, переговорних процедур.

Експерт з публічних закупівель, кандидат економічних наук Микола Силенко розповів присутнім сучасний стан нормативно-правової бази щодо закупівель в Україні; основні положення Закону України «Про публічні закупівлі»; взаємодію Закону і системи ПРОЗОРРО; Допорогові і надпорогові закупівлі; нормативно-правові акти у сфері закупівель та зміни у публічних закупівлях у 2018-2019 роках.

Також під час тренінгу відбувся загальний огляд системи публічних закупівель; організації діяльності тендерного комітету, уповноваженої особи; повноважень та функцій тендерного комітету, уповноваженої особи, центральної закупівельної організації. Під керівництвом досвідченого експерта представники волинських ОТГ дізналися більше про прийняття рішень та відповідальність.

Під час тренінгу обговорили планування закупівель як передумову здійснення процедур закупівель, особливості формування річного плану закупівель та додатку до річного плану, внесення змін до річного плану закупівель, порядок визначення предмета закупівлі, практичну роботу щодо складання річного плану закупівель.

Завершиться тренінг спілкуванням про відкриті торги як основну процедуру закупівлі та про практичні аспекти здійснення процедури закупівлі відкриті торги. Представники громад отримають практичне завдання, обміняються досвідом та розглянуть напрацювання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: