19:35, 30 листопада 2018

Волинських фермерів вчили, як отримати дотацію за утримання корів і телят

Сімнадцятьом фермерам, які прибули на навчання в районний центр, спеціалісти райдержадміністрації показали, як отримати дотацію від держави. Окрім того, одинадцятьом з них на місці оформили всі необхідні документи. Про це повідомив голова районної державної адміністрації Орест Василишин, – пише відділ інформаційної політики облдержадміністрації..

“Проблема оформлення документів полягала в наступному: фермери не могли отримати витяг з реєстру речових прав на земельні ділянки. Спеціалісти районної державної адміністрації гарно спрацювали. Зареєстрували юриста, таким чином отримали доступ до документів. Всі витяги надали фермерам швидко й безкоштовно”, – зауважив Орест Васильович.

Нагадаємо, станом на початок листопада 40 мільйонів гривень дотацій від держави вже отримали волинські фермери, які утримують корів та телят. До кінця року у них є можливість отримати ще 50 мільйонів – за умови вчасного подання відповідних документів.

Держава дає дотацію за молодняк на безповоротній основі. Вона нараховується за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняка у розмірі:

– за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

– за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

– за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати – 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання допомоги за утриманням корів підприємство має подати до Мінагрополітики такі документи:

– заявку (в електронному та паперовому вигляді);

– довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком;

– копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня поточного року, засвідчену органами державної статистики;

– довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.

Детальну інформацію можна отримати на сайті Міністерства аграрної політики України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: