12:56, 08 Серпня 2018

Волинські прикордонники виявили контрабанду в рейсовому автобусі. ФОТО

Волинські митники на посту Доманове впродовж одної зміни вилучили у водіїв транспортних засобів 5,4 тисяч пачок цигарок «Gold Compact» білоруського виробництва без марок акцизного збору України. До слова, їх ввезення на територію України обмежене відповідно до ч.1 ст. 378 та ст.. 376 Митного Кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

Схованки за допомогою технічних засобів контролю виявили у рейсовому автобусі сполученням «Брест-Ковель» та у вантажівці.

Зокрема, у задній конструктивній ємності за холодильним радіатором рейсового автобуса містилося 3,5 тисяч цигарок. Як з’ясувалось, тютюнові вироби належали водію автобуса, а їх вартість складає 81,9 тисяч гривень.

Теж водій вантажівки, громадянин Білорусії, виконував міжнародне перевезення паперу на замовлення українського імпортера. Проте самовільно додав до заявленого у митній декларації товару 1990 пачок цигарок, приховавши їх у конструктивній ємності під спальним відділенням в кабіні тягача. Вартість предметів порушення митних правил – 46,5 тисяч гривень.

Цигарки тимчасово вилучили на склад митниці до прийняття судом рішення по суті справ. Згідно статті 483/1 Митного Кодексу України спроби чоловіків незаконно, з приховуванням від митного контролю, ввезти тютюнові вироби на митну територію України тягнуть за собою конфіскацію товару та штраф у розмірі 100 відсотків його вартості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: