13:45, 02 Лютого 2018

Волинські працедавці спрямували на соціальний захист чверть мільярда гривень

У січні 2018 року на Волині сплатили 255,2 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це майже в півтора рази – на 42 %, більше проти січня минулого року.

Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

«Перший місяць нового фінансового року продемонстрував надзвичайно зважену та соціально відповідальну позицію волинських роботодавців. Додаткових 75,5 мільйона гривень до показників минулого року на соціальні потреби – це не лише позитив у надходженнях, а й соціальний захист тих працівників, на фонд оплати праці яких нараховано і сплачено єдиний внесок», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що цей січневий позитив повинен стати стабільною тенденцією для всього року, а підстава для такого прогнозу – підвищення ефективності адміністрування єдиного внеску та напрацьований алгоритм моніторингу і контролю за ситуацією з дотриманням податкового законодавства у сфері оплати праці.

В ГУ ДФС у Волинській області наголошують: лише легальна зарплата гарантує соціальні виплати найманими працівникам у разі втрати працездатності та гідне пенсійне забезпечення громадян в майбутньому.

Відтак, протягом усього року фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області активно працюватимуть у напрямку роз’яснення вимог чинного законодавства, вимагатимуть від працедавців дотримання гарантій в оплаті праці та, за наявності підстав, здійснюватимуть необхідні контрольно-перевірочні заходи в межах компетенції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: