17:12, 08 Серпня 2018

Волинські митники затримали жінку, яка заховала в авто контрабандні сигарети

Волинські митники в пункті пропуску Пулемець вилучили автомобіль через приховані у ньому цигарки білоруського виробництва

Про це повідомляє прес-служба митниці.

Водійка автомобіля «DaimlerChrysler» з польською реєстрацією, громадянка України, влаштувала у транспортному засобі тайник для приховування від митного контролю товарів.

Спеціальна ємність у вигляді подвійної стінки між багажником та салоном була винахідливо прихована аптечкою, а в ємності запаковано 740 пачок цигарок без марок акцизного податку України. Щоб вилучити  їх, довелося вдатися до вирізання отвору та демонтажу конструкції.

Тайник виявили у пункті пропуску Пулемець під час в’їзду громадянки в Україну з Республіки Білорусь смугою руху «зелений коридор».

Згідно статті 483/1 Митного Кодексу України переміщення товарів з використанням спеціально виготовлених сховищ та інших способів, що утруднюють їх виявлення, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення, конфіскацію товару та самого транспортного засобу.

Відтак, 740 пачок цигарок «Фест» вартістю 15,9 тисячі гривень та легковий автомобіль «DaimlerChrysler» 1995 року випуску тимчасово вилучили. Матеріали про притягнення порушниці до відповідальності передали на розгляд суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: