19:56, 29 Травня 2018

Волинські лісівники відвідали міжнародний мисливський фестиваль на Закарпатті

У селі Шаланки, що на Виноградівщині, в урочищі Великий ліс 26 травня відсвяткували Міжнародний день мисливця. Відвідали мисливський фестиваль чимало поважних гостей, Прибули на свято також заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар та делегація волинських лісівників на чолі з начальником Волинського ОУЛМГ Олександром Кватирком.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Серед відвідувачів були керівники Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга, представники дипломатичних установ, керівники відомств області, керівництво та співробітники Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства і, звісно, самі мисливці – з України, Угорщини, Словаччини, Румунії, Чехії, Німеччини.

На святі представили чимало ексклюзивних мисливських трофеїв, відбулася виставка мисливських собак, змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, облаштували виставку полотен закарпатських митців, локації для дітей із майстер-класами при лісовій школі тощо. Також організували кухню з мисливськими смаколиками, де автентичні страви з дичини готували кухарі-єгері та лісівники.

“Сьогодні на Закарпатті відбувається масштабне святкування. Це визначна подія, адже подібні фестивалі відроджують та розвивають традиції мисливства, які поки що розвинені не настільки серйозно, як в країнах Європи”, – відзначив під час спілкування з журналістами заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар.

“Мисливство – далеко не лише полювання, як склався стереотип у нашому суспільстві. Це, перш за все, комплекс заходів, спрямованих на збільшення популяції тварин і птахів, створення комфортного середовища для їх проживання, то, врешті-решт, ціла культура. І саме такі заходи яскраво це підтверджують”, – зазначив начальник Волинського ОУМГ Олександр Кватирко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: