22:11, 29 Травня 2019

Волинські лісівники створюють нові рекреаційні пункти відпочинку. ФОТО

На території Шацького НПП створюють рекреаційні пункти відпочинку.

Про це інформує прес-служба Шацького НПП у «Фейсбук».

Ліс завжди був і залишається улюбленим місцем відпочинку людей, особливо популярним він стає навесні та влітку, коли жодні вихідні не обходяться без «виїзду на природу».

Мабуть не раз доводилося бачити в лісі облаштовані місця відпочинку – рекреаційні пункти. А от чи задумувалися ви про те, хто саме їх облаштував? Далеко не всі знають, що більшість рекреаційних пунктів створили власними руками лісівники. Вони ж і слідкують за їх станом та підтримують чистоту.

На території Шацького НПП діє два таких пункти – «Перемут» та «Верхи». Вони облаштовані спеціальними місцями для розведення вогнища, затишними альтанками, смітниками та дитячими майданчиками. Крім того, що дуже важливо для переважної більшості населення, рекреаційні пункти абсолютно безкоштовні. 

Працівники парку зазначають, що такі цивілізовані рекреаційні куточки допомагають формувати культуру відпочинку. Єдине, про що вони просять відвідувачів – шанувати ліс та їхню працю, адже гарне ставлення надихає створювати нові комфортні місця для відпочинку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: