09:15, 29 Січня 2018

Волинські лісівники провели цікаву екскурсію для особливих діток. ФОТО

У Лісівничому молодіжному центрі, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», побували дві групи особливих дітей із батьками, педагогами та волонтерами.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Юних відвідувачів зустріли керівник-координатор Лісівничого молодіжного центру Юхимчук Валентина та лісничий Воротнівського лісництва Сергій Мацюк. Гостям провели екскурсію школами-студіями, що діють на базі Центру. Дітвора привезла гостинці і із захопленням нагодувала качок, що мешкають на ставках.

З особливим трепетом гості відвідали Будинок Санти. Тут на дітей чекала фотосесія та майстер-клас із розмальовування імбирного печива. На завершення лісівники почастували  смачним чаєм.

Гості залишали «Воротнів» із масою позитивних емоцій, зачаровані красою зимового Волинського лісу, дякували лісівникам  та обіцяли приїхати сюди знову.

«Дуже хорошу і потрібну справу робите – знайомите підростаюче покоління з природою рідного краю. Дякуємо!!» – такі слова подяки залишила у книзі побажань голова правління ГО «Даун – синдром» Мельник О.О.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: