11:46, 12 Січня 2018

Волинські лісівники провели для школярів конкурс на кращу еко-ялинку. ФОТО

Володимир-волинські лісівники провели конкурс для школярів «Новорічна ялинка власними руками»

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Шишки, горіхи, макарони, кора дерев, мох, стрічки, цукерки, зерна кави. Виявляється, якщо є трішки фантазії, бажання і хоча б щось із перерахованих матеріалів, то запросто можна виготовити навіть новорічну красуню. Що і зробили діти Березовичівського, Губинського, Павлівського та Устилузького шкільних лісництв. Конкурс на кращу еко-ялинку для них організували і провели працівники ДП «Володимир-Волинське ЛМГ».

Усі роботи, що надійшли надійшли на розгляд журі, варті уваги. Але у кожному конкурсі мають бути переможці. Тож І місце зайняли: Олександр Сасага (Павлівське шкільне лісництво) та Анна Малахова (Губинське шкільне лісництво), срібло завоювали Дарина Щозда (Губинське шкільне лісництво) та Ірина Павляк (Березовичівське шкільне лісництво), ІІІ місце – у Віктора Шарка (Устилузьке шкільне лісництво), Наталії Дуль (Березовичівське шкільне лісництво) та Костянтина Гусара (Павлівське шкільне лісництво).

Усіх учасників конкурсу лісівники відзначили дипломами та заохочувальними призами.

“Робота з дітками завжди дуже приємна. А коли діти ще й реагують так активно, коли старанно працюють і в результаті приносять на конкурс роботи такого рівня, що дорослі дивуються, то тим більше. Останнім часом ми дуже активізували співпрацю зі шкільними лісництвами. Начальник управління Олександр Михайлович Кватирко цей напрямок роботи поставив у пріоритет. І недаремно. Маємо результат. Діти вже просяться до наших шкільних лісництв, щодалі активніше долучаються до щоденної лісівничої роботи. Самі звертаються з пропозиціями про допомогу. Так само з боку дітей уже йде ініціатива про подібні конкурси. Ми радо підтримуємо. І дуже віримо, що з цих хлопців та дівчат у майбутньому виростуть лісівники, віддані своїй справі”, – зазначає головний лісничий ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» Наталія Козій.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: