14:00, 10 Липня 2019

Волинські фіскали спростовують інформацію щодо затримання керівників Головного управління ДФС у Волинській області

Волинські фіскали зазначають, що інформація про оголошення підозри та затримання керівників Головного управління ДФС у Волинській області не відповідає дійсності.

Про це повідомили у ГУ ДФС у Волинській області.

“У ході слідчих дій в Головному управлінні ДФС у Волинській області 9 липня 2019 року жодному з керівників Головного управління ДФС у Волинській області підозра не оголошувалася, не було затримання представників керівного складу чи посадових осіб та не вилучалися документи, валютні цінності, печатки та інші матеріальні цінності, про які йдеться, зокрема  в сюжеті ТРК «Аверс», — звертають увагу представників медіа в ГУ ДФС у Волинській області.

Колектив Головного управління ДФС у Волинській області працює в штатному режимі, виконуючи завдання із забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

“Поважаючи право журналістів на об’єктивне та неупереджене висвітлення подій суспільного життя, в ГУ ДФС у Волинській області просять представників мас-медіа користуватися перевіреними джерелами інформації та не вводити  в обману спільноту”, — зазначають фіскали.

“Оскільки оприлюднена телекомпанією недостовірна інформація активно поширюється низкою видань, Головне управління ДФС у Волинській області вимагає спростування фактів про оголошення підозри, затримання керівників та вилучення валюти, документів  та інших цінностей в приміщенні Головного управління ДФС у Волинській області 9 липня 2019 року”, — йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: