11:28, 05 Квітня 2018

Волиньрада отримає від забудовника 35 квартир

35 квартир обласній раді передасть забудовник, який зводив багатоквартирні будинки на вулиці Січова та Залізна. Невдовзі визначають, за якими критеріями розподіляти ці квартири.

Про це йшлося вчора, 4 квітня, під час засідання 19-ї чергової сесії обласної ради.

Голова обласної ради Ігор Палиця зазначив, що провели конкурси на будівництво багатоквартирних будинків на вулиці Січова та Залізна, за рахунок чого обласна рада, надавши менше гектара землі, отримає в своє розпорядження 35 квартир до 50 м. кв . кожна.

Голова облради зазначив, що визначать критерії розподілу цих квартир – як і між ким їх будуть розподіляти.

«Останнім часом дуже багато дискусій точиться в засобах масової інформації щодо розподілу житла або роздачі землі місту Луцьку. Так от ми з вами розподілили менше га і отримали 35 квартир, місто Луцьк з 2010 року віддало 112 га і не отримало ні одної квартири або одну. Якби такий принцип, який ми започаткували в області, працював у Луцьку, місто вже б мало більше 3,5 тисячі квартир за цей період, – прокоментував Палиця. – Багато хто з забудовник розповідає, що за законом немає можливості у тих, хто роздає землі, отримувати відсотки від житла, тільки пайову участь. Так, дійсно за законом немає такої можливості, але ми розробили концепцію проекту, ми провели конкурс, ми сказали, хто найбільше дасть квартир в обласний бюджет, отримає цю ділянку для забудови. І ми отримали 30 %».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: