09:10, 13 Серпня 2018

Волинь поповнила бюджет за рахунок роздрібного акцизу на понад 66 мільйонів гривень

На Волині завдяки легальній реалізації підакцизу бюджети громад отримали 66,3 мільйона гривень роздрібного акцизу.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

У січні–липні 2018 року до місцевих бюджетів Волині сплатили 66,3 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Майже половина цієї суми – 29,5 мільйона гривень, спрямовано до бюджету м. Луцька. 13,3 мільйона гривень роздрібного акцизу сплатили у м. Ковель, 4,5 мільйона гривень – у Луцькому районі.

«Саме легальна реалізація алкогольних напоїв і тютюнових виробів дозволяє місцевим громадам щомісяця залучати вагомі надходження, враховуючи сталий попит на підакцизну продукцію. Тож, керівники органів місцевої влади повинні постійно аналізувати ситуацію зі сплатою роздрібного акцизу та пильнувати, щоб всі представники бізнесу дотримувалися вимог чинного законодавства при реалізації лікеро-горілчаної продукції та тютюнових виробів.  Добробут та бюджетний успіх громади залежить від повноти сплати податків кожним, хто працює чи провадить підприємницьку діяльність на її території», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Уважними та принциповими в питанні реалізації товарів повинні бути і споживачі, оскільки фактично кожен, хто купує підакцизний товар, сплачує суму акцизного податку, – звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області.

Лікеро-горілчані та тютюнові вироби повинні містити марку акцизного податку встановленого зразка, а в чеку на придбання такого товару має бути відображена сума акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: