11:50, 26 Січня 2018

Волинь лідирує серед регіонів за сплатою податків

За підсумками 2017 року динаміка сплати податків на Волині до державного бюджету на 6,2 % перевищує загальнодержавні тенденції, а до зведеного бюджету – майже на 5 %.  

Відтак, у рейтингу регіонів Волинь перебуває в лідерах, займаючи  позицію у першій десятці за показниками процентного росту податкових надходжень, – інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, аналітика свідчить: якщо загалом в Україні до Зведеного бюджету в 2017 році зібрали на 21,1 % більше податкових платежів як у 2016 році, то в області цей показник склав 25,8 %. Тим часом, до держбюджету торік волинські суб’єкти господарювання спрямували на 24,4 % більше податків проти попереднього фінансового року в той час, коли на загальнодержавному рівні ріст сплати податків зафіксували на рівні 18,5 %.

«Звичайно, що про жоден тиск на бізнес чи переплати податкових платежів не йдеться. Позитив у сплаті податків досягнули, насамперед, завдяки високій податковій культурі наших представників підприємництва, системному діалогу представників виконавчої влади з бізнесом та комплексу скоординованих заходів у напрямку детінізації економіки. Отож, є підстави вважати, що в регіоні докладається максимум зусиль для створення рівних конкурентних умов для діяльності соціально відповідального бізнесу», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас, як запевнила керівник волинських фіскалів, завдяки посиленню аналітичної складової в роботі органів ДФС та запровадження сучасних інформаційних технологій, на Волині у 2017 році зібрали на 44,1 % більше проти 2016 року бюджетоутворюючого ПДВ з врахуванням сум відшкодованого волинському бізнесу податку на додану вартість.

«Показово, що динаміка сплати податку на додану вартість в області теж демонструє вищий результат, аніж показники в середньому по країні. Тобто, це логічний результат, що є адекватним темпам соціального – економічного розвитку регіону», – підсумувала Світлана Савчук.

За підсумками 2017 року на Волині до бюджетів всіх рівнів сплатили 5,2 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: