21:00, 12 Лютого 2019

Волинь через «бюджетну війну» втратить 15 мільйонів гривень, — Михайло Імберовський

Заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Михайло Імберовський заявив, що Волинь через «бюджетну війну» недоотримає мінімум 15 мільйонів гривень, які можна було б спрямувати на інші потреби.

Про це він написав на своїй сторінці у «Фейсбук».

«Всяка війна, будь-яке протистояння має свою ціну. От і Волинь через безглузде протистояння вже свою платить! Як відомо Кабінет Міністрів України до кінця 2019 року заборонив розміщувати на депозитах тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів (така любов до місцевого самоврядування особлива напередодні виборів)… Ця постанова набрала чинності 2 лютого цього року,  йдеться у дописі. — В обласному бюджеті, прийнятому 20 грудня, але заблокованому ОДА доходи, за розміщені на депозитах в державних банках кошти, заплановані обсягом 15 мільйонів гривень. Як відомо, Закон зворотної сили не має і якби не цей позов до суду на рішення про бюджет, а директор департаменту фінансів Ігор Никитюк в січні оперативно провів конкурсні процедури та уклав з банком договір про розміщення коштів, то обласний бюджет міг би отримати ці додаткові доходи. А тепер же вони остаточно втрачені… Таким чином через “бюджетну війну” Волинь недоотримає мінімум 15 мільйонів гривень, які можна було б спрямувати на заробітну плату працівникам того ж перинатального центру, чи ремонти бюджетних установ». 

Депутат обласної ради припускає, що причиною нелогічних  рішень  ОДА може бути виборча кампанія.

Слідчі управління головного управління Національної поліції  України у Волинській області  6 лютого внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про те, що службові особи Волинської  ОДА, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч положень Закону України «Про місцеві державні адміністрації та ст. 78 Бюджетного кодексу України шляхом надання та виконання доручення від 10.01.2019 року про зупинення виконання рішення від 20.12.2018 року Волинської обласної ради “Про обласний бюджет на 2019 рік”, призупинили виконання обласного бюджету, за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч.І ст. 364 КК України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: