15:01, 30 листопада 2021

Вокалісти Боратинської громади виконали пісні Назарія Яремчука. ВІДЕО

Сьогодні, 30 листопада, виповнюється 70 років від Дня народження Героя України, народного артиста України Назарія Яремчука. До відзначення пам’ятної дати долучилися представники Боратинської громади – вокалісти виконали відомі та знакові композиції видатного співака.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Запрошуємо до перегляду:

Справжній «родинний» квартет – легендарна пісня «Родина» у виконанні Сергія Шуляка, Ольги Васильчук, Ірини Смульської та Христини Смульської.

Зворушлива присвята найріднішим людям – композиція «Батько і мати» у виконанні завідувача клубу села Новостав, керівника народного аматорського хорового колективу «Пісенне перевесло» Сергія Шуляка.

Пісня «Посвята», написана Юрієм Рибчинським і Геннадієм Татарченком у пам’ять про Володимира Івасюка. Виконує настоятель храму села Боратин Іван Пахолок.

Ім’я Назарія Яремчука – це ціла епоха в українській естраді. Його образ завжди асоціювався із справжнім українцем, для якого найважливішим були родина і Батьківщина. Про доброту, справедливість, високі моральні якості співака ходили легенди, а його талант назавжди вивів його в число перших у вітчизняній естраді. Не зважаючи на те, що Назарій Яремчук пішов з життя, його творчість викликає інтерес у прихильників українського мистецтва. Такі пісні, як «Червона рута», «Стожари», «Водограй» і досі залишаються найвідомішими, візитною карткою нашої естради у світі.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: