09:42, 08 Лютого 2022

Водовідведення та захмарні платіжки за опалення: Ковельський міський голова провів прийом громадян

Традиційно у перший понеділок місяця Ковельський міський голова Ігор Чайка провів особистий прийом громадян.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

До очільника громади звернулись мешканці вулиці Федьковича з проханням якнайшвидше розпочати роботи з прокладання мережі водовідведення, адже “велика вода” їм дошкуляє і вони бояться, що весною проблема лише загостриться.

Варто сказати, що міська влада торік взялась вирішувати це питання. Зокрема, виготовили проектно-кошторисну документацію, провели тендер та визначили переможця. Також у бюджеті передбачили кошти на будівництво мережі.

Ігор Чайка поінформував, що на наступному тижні підрядник розпочне роботи на вулиці Федьковича, якщо не перешкодять погодні умови.

Мешканці гуртожитку, що на вулиці Чубинського, 16, уже не вперше приходять до міського голови  за допомогою. Цього разу вони просять розібратись з непомірними цифрами в платіжках за тепло.

Квитанції за січень їх просто шокували, адже за одну-дві кімнати їм необхідно сплатити від шести до чотирнадцяти тисяч гривень. За їх розрахунками — 400 гривень за один квадратний метр. І це втричі більше ніж у грудні.

Люди готові навіть жити без тепла, поки буде врегульовуватись питання, бо вони бояться, що і за лютий їх чекають подібні суми в платіжках.

Нагадаємо, що приміщення гуртожитку перебуває на балансі Ковельського центру професійно-технічної освіти. Тож усі угоди щодо теплопостачання теж уклали з ЦПТО.

Ігор Чайка пообіцяв зустрітись з директором ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти» Сергієм Антонюком та керівником підприємства, яке надає послуги з теплопостачання, і з’ясувати, чому такі значні суми люди мають сплачувати за тепло.

Жителі вулиці Данила Галицького клопотали про встановлення дорожніх знаків, які б обмежували швидкість на їх вулиці. Також громадяни звертались з питань, пов’язаних із наданням житла, просили роз’яснити про отримання земельної ділянки.

Загалом надійшло 12 звернень. Усіх їх відпрацюють відповідні структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради. Кожен заявник у визначений законодавством термін отримає відповідь про стан вирішення питання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: