23:14, 02 Жовтня 2023

Водовідведення та суперечки між сусідами: Ковельський міський голова провів прийом громадян

Ковельський міський голова Ігор Чайка провів прийом громадян. Більшість питань, які порушують ковельчани, стосуються комунальної сфери.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Зокрема, мешканці  гуртожитку на вулиці Залізничній, 2 прийшли поцікавитися, як рухається питання щодо переведення їх  будинку на обслуговування КП «Ковельводоканал».

«Уже виготовлена проектно-кошторисна документація, яка перебуває на експертизі. Як тільки будуть завершені усі процедурні моменти, тоді зможемо перейти до виконання робіт», – поінформував міський голова.

Жителі вулиці Ходкевича просили вирішити проблему підтоплень, яка створює чимало  незручностей. Управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства доручили зайнятися проектом з облаштування водовідведення. Будівництво мережі можна буде здійснити не раніше наступного року, передбачивши на неї фінансування у бюджеті громади.

Чимало звернень стосувалось спірних питань між сусідами. Люди просять надати роз’яснення та допомогти розв’язати конфліктні ситуації, які тягнуться роками. Приходять з наболілим, коли не знаходять порозуміння в інших інстанціях. Часто – з порадами, пропозиціями.

Міський голова разом з керівниками відділів надали консультації ковельчанам. Доручили відповідним структурним підрозділам оперативно вирішити порушені заявниками питання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: