16:06, 20 Грудня 2023

Водонагрівачі: відмінності та особливості при виборі*

Водонагрівач – незмінний атрибут сучасного життя. По-перше – це вигідно, а по-друге – це надійно. Завдяки водонагрівачу ви завжди будете забезпечені гарячою водою. А враховуючи те, що сьогодні здійснюється постачання лише холодної води, то такий предмет побутової техніки є просто необхідним. На ринку представлена безліч різних моделей, але це лише ускладнює вибір. На сайті магазину https://vencon.ua/ua/catalog/bojlery/obem-80 ви не лише зможете знайти потрібний водонагрівач, а й будете приємно вражені цінами. А якщо виникнуть питання, то консультанти допоможуть його вирішити.

На що треба звернути увагу при виборі водонагрівача?

Перед тим як обрати водонагрівач треба ретельно вивчити всі його параметри. Краще звернутися до перевірених постачальників, щоб точно отримати якісний товар. Компанія Vencon – надійний постачальник побутових приладів з гарною репутацією та доступними цінами. На сайті магазину https://vencon.ua/ua/o-kompanii ви знайдете найкращі рішення, а не просто товари.

Щодо вибору водонагрівача, то першим і головним критерієм вибору водонагрівача є його об’єм. І тут залежить від ваших цілей. Якщо ви є членом дуже великої родини та споживання води є великим, то краще обирати моделі на більшу кількість літрів. Для однієї людини підійде модель і на 40-50 літрів. Але найоптимальнішим вибором є водонагрівач на 80 літрів. Це все ще досить компактні моделі, вони швидко нагрівають цей об’єм та води вистачає на всю родину. До того ж такі бойлери є досить енергозберігальними. Єдиний нюанс – не треба ставити максимальну температуру. Так водонагрівач не буде працювати постійно, споживаючи багато електроенергії.

Щодо торговельної марки, то це не є дуже важливим параметром. Хтось віддає перевагу лише відомим брендам, для когось це взагалі немає ніякого значення. Адже бренд не завжди є гарантією якості та тривалого використання. Краще звернути увагу на сам гарантійний строк.

Ще одним параметром – є форма. Сьогодні водонагрівачі представлені не тільки в циліндричній формі, що сама по собі є досить громіздкою. Можна обрати плаский водонагрівач. Він буде мати вищу вартість, але має досить зручні розміри та більш привабливий зовнішній вигляд.

У цілому можна виділити такі переваги бойлера на 80 літрів:

1. оптимальний об’єм.

2. широкий вибір форм та торговельних марок.

3. економічність.

4. доступна вартість.

Де краще купувати водонагрівач

Вибрати та замовити водонагрівач можна навіть не виходячи з дому. Сайт магазину Vencon пропонує величезний вибір бойлерів на будь який смак та бюджет. А спеціалісти допоможуть з вибором та оформленням замовлення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: