21:02, 06 Серпня 2022

Внутрішньо переміщені особи долучаються до розвитку культури Луцької громади

Директор департаменту культури Тетяна Гнатів зустрілася з Євгенією Шаповаловою, мешканкою м. Буча, яка у зв’язку з війною упродовж 5 місяців в статусі внутрішньо переміщеної особи мешкала у Луцьку і наразі повертається додому.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

З перших днів перебування у Луцьку Євгенія активно долучилася до роботи в арт-терапевтичному центрі Палацу культури “Діти слухають казки”, творчо співпрацювала із зразковою дитячою театральною студією “Бешкетники”. У бібліотеці-студії ДіМ як волонтер працювала над реалізацією міжнародного проекту “ВільноХаб”, в рамках якого провела низку заходів для дітей. Особливою популярністю користувалися заняття з медіа грамотності циклу “Твоя соціальна сторінка – твоє обличчя”, заняття в блогер-студії “Медіа–cases”, арт-терапевтичні заняття з хоум-терапії, арт–пленер “Весняний цвіт”, арт-простір “Веселка”. Активно долучалася і до проведення інших бібліотечних заходів як дизайнер та фотограф.

Під час зустрічі у департаменті культури Євгенія Шаповалова висловила захоплення луцькою громадою, творчою енергією та професійністю працівників культури, подякувала за гостинність та щирість.

Тетяна Гнатів вручила Євгенії Подяку департаменту культури за творчу співпрацю та побажала щасливого повернення до рідного міста, а ще – переможного миру і злагоди у нашому спільному домі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: