21:46, 29 Грудня 2022

Внесок волинських платників ПДВ до бюджету – понад 2,2 мільярда гривень

За підсумками одинадцяти місяців цього року волинські платники ПДВ спрямували до держбюджету 2,252 мільярда гривень податку на додану вартість. Показники сплати ПДВ в області перевищують прогнозовані надходження. 

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Серед чинників, що сприяють залученню бюджетних надходжень – підвищення якості   адміністрування ПДВ та належний податковий супровід бізнесу.

«Легальний сектор економіки потребує рівних конкурентних умов. Тому податкова служба ефективно протидіє спробам окремих бізнес-структур, які взаємодіють з контрагентами із сумнівною діловою репутацією, мінімізувати сплату податків. Акцент на аналітичну складову у роботі ДПС, конструктивний діалог із представниками сумлінного бізнесу та дотримання усіх передбачених процедур адміністрування ПДВ дозволяють навіть в умовах воєнного стану залучати до бюджету вагомі надходження», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Прозорості взаємовідносин податкової служби та бізнесу сприяють винятково дистанційне звітування платників ПДВ і дотримання законодавчих вимог під час опрацювання отриманої від платників інформації.

Водночас у податковій службі рекомендують платникам ПДВ  уважно підходити до вибору ділових партнерів та уникати взаємодії з контрагентами, які не дбають про власну бездоганну податкову історію.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: національна безпека та оборона вимагають належного фінансового забезпечення. Країна здатна ефективно протидіяти ворогу за умови стабільних бюджетних надходжень і зразкової податкової дисципліни всіх платників податків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: