16:57, 12 Квітня 2023

Внесок платників податків Волині до бюджету – майже чотири мільярди гривень

Упродовж першого кварталу 2023 року на Волині до бюджетів усіх рівнів сплатили 3,969 мільярда гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.  

Це на 35,2 відсотка більше, ніж у січні-березні 2022 року, — інформують у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

«Підсумок першого кварталу – плюс 1,032 мільярда гривень до фактичних надходжень минулого року, які отримали бюджети всіх рівнів в області. Тобто має місце очевидна тенденція росту податкових надходжень. Цей вдалий початок фінансового року свідчить про відповідальну позицію бізнесу, який попри труднощі адаптувався до  здійснення діяльності в умовах воєнного часу, працює у правовому полі та виконує свої зобов’язання перед бюджетом відповідно до вимог закону», — коментує в .о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.  

Посадовець підкреслив, що саме діяльність легального бізнесу – надійний  фундамент для фінансового забезпечення країни, а Державна податкова служба системно працює над тим, що забезпечити якісний податковий супровід сумлінних платників податків.

«Вдосконалення електронних сервісів, що спрощують платникам звітування та отримання необхідної інформації, а також конструктивний  діалог із представниками соціально відповідального бізнесу дозволяють прогнозувати сталі бюджетні надходження. Не варто забувати, що підприємства, які створюють ризики несплати – під пильною увагою податкової служби, тому  спроби так званих мінімізаторів «продукувати» бюджетні втрати негайно отримують  належну оцінку з боку ДПС», — підкреслив Сергій Лисеюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: