22:44, 14 Квітня 2022

Внаслідок обстрілів згорів склад: підприємець із Києва планує перевести бізнес до Луцька

До Луцької районної ради звернувся приватний підприємець Станіслав Семенюк з проханням допомогти із пошуком виробничого приміщення під бізнес, яким він займався у Києві.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

До війни у столиці підприємець надавав поліграфічні послуги та продавав канцелярію по усій території України.

«Поліграфію вивезли у Дніпропетровську область, один зі складів готової продукції у нас згорів – він розташовувався у селі Стоянка неподалік від заправки, яку обстрілювали. Припускаємо, що вогонь від заправки перекинувся на склади. Станки розрізали по найтонших частинах, які можна замінити, і теж перевезли на Дніпропетровщину. Наша фірма налічувала 10 працівників, а зараз ми готові перенести свій бізнес до Луцька, оскільки я сам родом звідси. До війни обороти у поліграфії складали 7,5 мільйонів гривень річних, а по канцелярії – 12 мільйонів гривень», – розповів бізнесмен.

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук наголосив, що Волинь, як і Луцький район, готові до переміщення бізнесу із тих міст, які зазнали руйнувань від російських окупантів.

«Районна рада активно співпрацює із управлінням Держпраці у Волинській області, яке має перелік торгових та виробничих майданчиків, які надають різні організації для релокованого бізнесу. Розуміємо, що в тилу мусимо продовжувати працювати та піднімати економіку, наповнювати бюджети та надавати людям робочі місця», – сказав Олександр Омельчук.

Перший заступник начальника обласного управління Держпраці Оксана Рубльова відгукнулася на прохання підприємця Станіслава Семенюка.

«Ми максимально сприяємо бізнесу, будемо шукати приміщення, а також допоможемо із оформленням трудових відносин та охороною праці. Якщо потрібно, спільно із центром зайнятості залучимо необхідну робочу силу», – зауважила Оксана Рубльова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: