10:53, 25 Лютого 2019

Власники нерухомості додали громадам Волині понад 9 мільйонів гривень

Від оподаткування нерухомого майна громади Волині у січні 2019 році отримали 9,3 мільйона гривень податку. Це на 29,1 відсотка більше січня минулого року. 

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

У січні податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачували юридичні особи, котрі самостійно визначають об’єкти оподаткування та суми до сплати. Разом з тим, чимало платників звертаються за консультаціями до фахівців ДФС щодо правильності нарахування податку.

Зі свого боку фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області максимально якісно опрацьовують інформацію щодо наявних об’єктів оподаткування, консультують не лише суб’єктів господарювання, а й громадян щодо особливостей сплати цього майнового податку.

Враховуючи той факт, що повідомлення про нараховану суму  податку на нерухомість громадяни отримуватимуть до 1 липня, в ГУ ДФС у Волинській області до моменту вручення повідомлення рекомендують власникам вартісного житла провести звірку з базами органів ДФС в Центрах обслуговування платників.

Оподаткування нерухомості є одним з вагомих джерел надходжень місцевих бюджетів. Отож, ГУ ДФС у Волинській області пропонують органам місцевої влади теж ретельно опрацьовувати інформацію щодо платників майнових податків, які здійснюють діяльність чи проживають на території громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: