12:22, 01 Липня 2018

Військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил допомогли затримати небезпечного злочинця

У суботу, 30 червня, на одному з блок-постів поблизу міста Авдіївка воїни-піхотинці однієї з механізованих бригад ЗС України, що обороняють підступи до міста, затримали особу підозрювану у скоєнні вбивства.

Про це йдеться на сторінці ООС у “Фейсбук”. 

Зі слів старшого зміни на блок-посту лейтенанта Дмитра Куцуляка, під час заступлення на чергування вони отримали від працівників Національної поліції орієнтування на розшук підозрюваного у скоєнні важкого злочину. Як стало відомо військовослужбовцям, зранку того ж дня поблизу одного із закладів громадського харчування міста було знайшли тіло місцевого мешканця із ознаками насильницької смерті. Поліцейські, завдяки аналізу відео з камер спостереження встановили особу, що скоїла злочин. Такий фотопортрет за взаємодією передали на військові блок пости.

“Ми отримали інформацію від Нацполіції, – розповідає лейтенант Дмитро Куцуляк. – Згодом, особа дуже схожа за прикметами вказаними в орієнтуванні з’явилася біля блок посту, очікуючи попутний транспорт на виїзд з міста. Ми діяли чітко за інструкціями, пильно оглядали автотранспорт та людей, які в’їжджають та виїжджають з міста. Водночас, у нас є обумовлена кодова фраза за якою весь особовий склад готується діяти по бойовому. Для того щоб завчасно не сполохати розшукувану особу, ми навіть перекинулись декількома фразами. Суб’єкт повідомив, що чекає попутку. Поки мої підлеглі старші солдати Віктор Самарський та Арсен Тарасян пильно контролювали ситуацію, я повідомив представників органів Нацполіції про розшукуваного. За деякий час поліцейські затримали і провели упізнання підозрюваного”.

З’ясувалося, що затриманий не проживав у місті Авдіївка. І якби йому вдалося покинути межі міста то, ймовірно, це б значно ускладнило роботу правоохоронних органів із його розшуку.

Зі слів начальника Авдіївського відділення Покровського ВП ГУНП в Донецькій області підполковника поліції Андрія Єпура, військовослужбовці Збройних Сил України спрацювали надзвичайно оперативно та вправно і заслуговують на високу оцінку їхніх дій командуванням.

“Наші військовослужбовці діяли чітко, виважено і упевнено. Кожен з них – професійний воїн, – говорить заступник командира окремої механізованої бригади по роботі з особовим складом підполковник Сергій Самчук. – Лейтенант Дмитро Куцуляк – бойовий офіцер, на фронті із 2015 року. Старший солдат Арсен Тарасян до служби у війську навчався в Київському університеті внутрішніх справ і має спеціальне звання лейтенанта поліції. Старший солдат Віктор Самарський також добре підготовлений та ініціативний військовослужбовець. Командування нашої військової частини буде клопотати перед командуванням Об’єднаних сил про нагородження цих військовослужбовців”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: