10:22, 22 Травня 2019

Військовий збір на Волині зріс на понад 21 %

На Волині стабільно зростають надходження військового збору. Зокрема, за підсумками січня-квітня 2019 року до держбюджету в області сплатили 94,3 мільйона гривень військового збору. Це на 21,1 відсотка більше ніж торік.

Про це повідомили у секторі комунікацій  ГУ ДФС у Волинській області.

“Оскільки військовий збір сплачується з легальних доходів громадян, то кожен, хто отримує легальну зарплату, щомісяця робить посильний фінансовий внесок в обороноздатність держави”, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

“Турбота про здатність країни захищати свої інтереси в умовах військового протистояння передбачає своєчасну і повну сплату податків, зокрема військового збору. Тож, щиро дякую тим працедавцям і суб’єктам підприємництва, які свідомі свого конституційного обов’язку щодо сплати податків. Саме соціально відповідальний бізнес заслуговує на повагу кожного  громадянина і суспільства в цілому”, – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що завдяки налагодженому діалогу з представниками сумлінного бізнесу в області спостерігається стабільна тенденція до росту податкових надходжень.

Довідково: за підсумками січня-квітня 2019 року найбільшу суму військового збору сплачено у м. Луцьку – 40,4 мільйона гривень, на території Луцького району – понад 7,4 мільйона гривень, у м. Ковель – понад 5,9 мільйона гривень, у м. Володимир-Волинський – 5,1 мільйона гривень військового збору, у м. Нововолинськ – 4,5 мільйона гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: