10:05, 14 Жовтня 2018

Вітання з Днем захисника України

Дорогі наші захисники! Шановні лучани!

Щиро вітаю Вас із Днем захисника України, Днем Українського козацтва, Днем заснування Української Повстанської Армії та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня – день справжніх українців, патріотів своєї держави, сильних, мужніх і сміливих людей, які є опорою для своєї країни, своїх рідних і близьких. Не випадково він припадає саме на свято Покрови, адже Пресвята Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Сьогоднішні захисники – славні продовжувачі традицій своїх дідів і батьків, які неодноразово ставали на захист рідної землі. А тепер вони надійно захищають суверенітет та незалежність держави на сході України у боротьбі з російськими окупантами, боронять цілісність та незалежність держави, про яку колись мріяли вояки Української Повстанської Армії, за яку гинули на Майдані Герої Небесної Сотні.

Дякую Вам за мужність, силу духу, захист національних інтересів держави та громадян. Бажаю Божого захисту, міцного здоров’я та надійного родинного тилу.

Миру, щастя, добра і достатку!

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою

виконувач повноважень міського голови,

                                        секретар міської ради Григорій Пустовіт

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: